PL EN
Jesteś niezalogowany (zaloguj)
';

Kierownicy i członkowie zespołów


Zespół: Centrum Metod Separacyjnych i Bioanalitycznych BioSep
▲ ▼ Telefon Email
dr Szymon Bocian 56-611-4308 bocian@chem.umk.pl
dr Magdalena Buszewska-Forajta m.buszewska@gumed.edu.pl
prof. dr hab. Bogusław Buszewski 56-665-6038 bbusz@chem.umk.pl
dr hab. Renata Gadzała-Kopciuch 56-665-6056 rgadz@chem.umk.pl
dr hab. Katarzyna Hrynkiewicz hrynk@umk.pl
dr hab. Przemysław Kosobucki pkosob@chem.umk.pl
dr hab. Tomasz Kowalkowski 56-665-6064 pinez@chem.umk.pl
mgr Joanna Kowalska kojo@chem.umk.pl
mgr Aneta Krakowska
lek. Wojciech Kupczyk
dr hab. Tomasz Ligor 56-665-6058 tligor@umk.pl
dr Joanna Rudnicka 56-665-6039 jrud@chem.umk.pl
mgr Małgorzata Szultka gocha85@stud.umk.pl
dr hab. Michał Szumski 56-665-6061 michu@chem.umk.pl
Zespół: Innowacyjne techniki badania mózgu człowieka w zdrowiu i chorobie
▲ ▼ Telefon Email
prof. dr hab. Aleksander Araszkiewicz a.araszkiewicz@cm.umk.pl
dr hab. Beata Augustyńska august@cm.umk.pl
dr hab. n. med. Sławomir Czachowski 525-853-660 sczachowski@cm.umk.pl
s.czachowski@to.home.pl
dr hab. n. med. Wiktor Dróżdż wikdr@cm.umk.pl
prof. dr hab. n. med. Mariusz Dubiel dubiel@cm.umk.pl
prof. dr hab. Tomasz Grzybowski tgrzyb@cm.umk.pl
prof. dr hab. n. med. Marek Harat marek.harat@cm.umk.pl
prof. dr hab. n. med. Henryk Kaźmierczak henryk.kazmierczak@cm.umk.pl
prof. dr hab. n. med. Emilia Kędziora-Kornatowska kornelia.kornatowska@cm.umk.pl
dr Tomasz Komendziński tkomen@umk.pl
dr hab. n. med. Barbara Książkiewicz barbara.ksiazkiewicz@cm.umk.pl
dr Jaromir Patyk 56-665-6006
56-665-6026
Jaromir.Patyk@umk.pl
dr hab. n. med. Katarzyna Pawlak-Osińska osinskak1@cm.umk.pl
dr hab. n. med. Zbigniew Serafin
dr hab. n. med. Dariusz Soszyński dareks@cm.umk.pl
dr Agnieszka Sowińska 56-611-3703 sowinska@umk.pl
dr n. med. Monika Wiłkość monika.wilkosc@cm.umk.pl
mgr Aleksandra Wypych 56-665-6031
56-665-6026
amajer@doktorant.umk.pl
Zespół: Genomika funkcjonalna w badaniach biologicznych i biomedycznych
▲ ▼ Telefon Email
dr Justyna Boniecka
dr Edyta Deja-Sikora dejasikora@umk.pl
dr Krzysztof Domagalski 56-665-6080 krydom@umk.pl
dr Paulina Glazińska pnowa@umk.pl
dr Marcin Gołębiewski 56-665-6080 mgoleb@umk.pl
dr hab. Jacek Kęsy kesy@biol.umk.pl
dr Agnieszka Kołowerzo-Lubnau agakol@umk.pl
dr Katarzyna Marciniak marciniak@umk.pl
prof. dr hab. Chandra Pareek 56-665-6073 pareekcs@umk.pl
dr Katarzyna Rafińska 56-665-6062
56-665-6067
dr Marcin Sikora
dr hab. Dariusz Smoliński 56-665-6079 smolin@biol.umk.pl
dr Joanna Szczepanek 56-665-6080 szczepanekj@umk.pl
mgr Brygida Świeżawska bswiezawska@umk.pl
dr hab. Alina Trejgell trejgell@umk.pl
prof. dr hab. Andrzej Tretyn prat@umk.pl
dr hab. Jarosław Tyburski 56-665-6080 tybr@umk.pl
dr hab. Justyna Wiśniewska jwisniew@biol.umk.pl
dr Waldemar Wojciechowski
Zespół: Zespół Interdyscyplinarnej Fizyki i Informatyki - ZIFI
▲ ▼ Telefon Email
dr hab. Rafał Adamczak raad@fizyka.umk.pl
dr Bibianna Bałaj bibianna@umk.pl
dr hab. Alicja Chruścińska 56-611-3316
56-665-6048
alicja@fizyka.umk.pl
mgr inż. Marcin Dąbrowski marcind@fizyka.umk.pl
mgr Krzysztof Dobosz kdobosz@fizyka.umk.pl
dr Joanna Dreszer-Drogorób 56-665-6099 jdreszer@umk.pl
prof. dr hab. Włodzisław Duch 56-665-6092 wduch@is.umk.pl
mgr Karolina Finc 56-665-6029
56-665-6026
Karolina.Finc@umk.pl
mgr Anna Gogolińska 187393@stud.umk.pl
mgr Łukasz Goraczewski Lukasz.Goraczewski@umk.pl
dr Małgorzata Gut mgut@umk.pl
dr Magdalena Iwanicka miwanicka@umk.pl
dr Tomasz Komendziński tkomen@umk.pl
mgr inż. Andrzej Korcala 56-611-3243 Andrzej.Korcala@fizyka.umk.pl
dr Marcin Kowalski markow@fizyka.umk.pl
Monika Kujaczyńska 56-665-6041
56-665-6020
56-665-6024
Monika.Kujaczynska@fizyka.umk.pl
dr Monika Lewandowska Monika.Lewandowska@umk.pl
mgr Tomasz Maszczyk tmaszczyk@fizyka.umk.pl
dr hab. Jacek Matulewski 56-611-3329 jacek@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Jarosław Meller jaroslaw.meller@fizyka.umk.pl
mgr inż. Dariusz Mikołajewski dmikolajewski@umk.pl
prof. dr hab. Wiesław Nowak 56-611-3204 wiesiek@fizyka.umk.pl
dr Piotr Palczewski 56-665-6044 piotrp@fizyka.umk.pl
dr J. Patyk
dr Jaromir Patyk 56-665-6006
56-665-6026
Jaromir.Patyk@umk.pl
mgr Natalia Pawlaczyk Natalia.Pawlaczyk@umk.pl
dr Łukasz Pepłowski drpepe@fizyka.umk.pl
dr Tomasz Piotrowski tpiotrowski@fizyka.umk.pl
dr Przemysław Płóciennik 56-611-3244 Przemyslaw.Plociennik@fizyka.umk.pl
dr Krzysztof Przegiętka 56-665-6045 przeciu@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Bogumiła Rouba brouba@umk.pl
prof. dr hab. Oleksandr Sokolov 56-611-3293 osokolov@fizyka.umk.pl
dr inż. Marcin Sylwestrzak 56-665-6015 mars@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Piotr Targowski 56-665-6017 ptarg@fizyka.umk.pl
dr Patryk Wawrzyński Patryk.Wawrzynski@umk.pl
mgr Piotr Weber 56-622-1543 teoweb@fizyka.umk.pl
teoweb@is.umk.pl
dr Anna Zawadzka 56-611-3244 Anna.Zawadzka@fizyka.umk.pl
Zespół: Studenci projektu ZiFI
▲ ▼ Telefon Email
Irmina Arroyo Diaz arroyodiazirmina@onet.pl
lic. Kamil Bonna Kamil.Bonna@stud.umk.pl
Konrad Budzyński
Aleksandra Chechłacz 267592@stud.umk.pl
Emilia Cheładze
lic. Oliwia Chojnowska oliwia.chojnowska@wp.pl
lic. Błażej Cierpiał
lic. Maria Czarnecka
Joanna Dołżycka 243886@stud.umk.pl
inż. Natalia Dymowska
lic. Patrycja Dzianok
Julita Fojutowska
lic. Natalia Gocz 273101@stud.umk.pl
Katarzyna Gołuńska
lic. Joanna Gorgol
mgr Janusz Guzowski janusz.guzowski@gmail.com
Marcin Hajnowski 506-379-573 emhajnowski@gmail.com
Maja Hawliczek
mgr Agnieszka Ignaczewska agnieszka.ignaczewska@umk.pl
mgr inż. Rafał Jakubowski rjakubowski@fizyka.umk.pl
lic. Beata Janicka
mgr inż. Michał Joachimiak
mgr Ewa Kaszewska 56-665-6016
56-665-6018
ewka@fizyka.umk.pl
dr inż. Natalia Kijek natalia@fizyka.umk.pl
Magdalena Kmiecik
Alicja Kmieć alice-kmi@wp.pl
Szymon Kołakowski 265938@stud.umk.pl
mgr inż. Michał Komorowski
lic. Miriam Kosik 252621@stud.umk.pl
inż. Patryk Kosiorek
Rafał Kowalewski
Zuzanna Król 56-655-6099
lic. Sławomir Kujawski 791-448-117
lic. Ewa Lągowska ewa.lagowska@stud.umk.pl
Alex Lubiński 273113@stud.umk.pl
lic. Alicja Łuka alicja.luka@stud.umk.pl
lic. Katarzyna Mańkowska
lic. Aleksandra Marcinkiewicz 246352@stud.umk.pl
Zuzanna Masewicz
Aleksandra Mielewczyk
Bartosz Migała
Marta Milewska
Monika Muchlado monika.muchlado@gmail.com
Stanisław Narębski stas.nar@gmail.com
lic. IZabela Niezborała 267633@stud.umk.pl
lic. Jan Nikadon
Ewelina Omiecińska xeanox@gmail.com
lic. Romana Owedyk
Bożena Pięta
lic. Maria Przybylska stellaskygge@gmail.com
Adrianna Przybysz adrianna.przybysz8@gmail.com
Bartosz Rafał
lic. Bartosz Rafał
mgr Ewa Ratajczak ewka@doktorant.umk.pl
inż. Piotr Redmerski 259052@stud.umk.pl
Dawid Rutkowski dawidrut@gmail.com
mgr inż. Jakub Rydzewski Jakub.Rydzewski@fizyka.umk.pl
mgr Maria Sadowska maria_sadowska88@o2.pl
lic. Wojciech Sak
Dominika Sebastian Dominika,Sebastian@tlen.pl
Mariusz Sekulski
lic. Piotr Skrzyniarz
Eryk Sobiechowski
Dorota Sobiepanek
Karol Sontowski
Monika Strzemeska
mgr Piotr Szczęsny sck@doktorant.umk.pl
Jan Szczypiński
mgr Magdalena Szmytke
lic. Patryk Wach
Marek Waligóra
Karolina Waszkowska
Natalia Witkowska
lic. Jakub Wojciechowski
Dawid Wojtas 273132@stud.umk.pl
lic. Weronika Wolańska
lic. Antoni Wójcik
inż. Rafał Zieliński 507-029-290 rzielinski@stud.umk.pl
Adrianna Ziemniak
Marlena Ziółkowska
Zespół: Studenci projektu BIOSEP
▲ ▼ Telefon Email
lic. Kinga Ankowska
Cesare Calvo 294778@stud.umk.pl
lic. Maja Ciepłowska maja.cieplowska@gmail.com
Aneta Cieślak
mgr Galyna Deichuk
Dominika Gębka
mgr Adrian Gołębiowski adrian.golebiowski@hotmail.com
lic. Ewelina Gontarek
lic. Izabela Goryńska 691-471-524
mgr Damian Grzywiński grzywinski.damian@wp.pl
damciu@doktorant.umk.pl
Anna Kiełbasa 56-665-6069
lic. Małgorzata Kiełkowska 250969@stud.umk.pl
lic. Izabela Kozińska
mgr Anna Król
lic. Milena Krzemińska
Katarzyna Krzemińska-Konieczko
mgr Katarzyna Kwaśniewska 56-665-6052 kaskwas@doktorant.umk.pl
lic. Joanna Lewandowska 782-424-839 Joanna.Lewandowska@stud.umk.pl
Wiktoria Marzec
mgr Kinga Meller
mgr inż. Maciej Milanowski maciej_m@doktorant.umk.pl
Lidia Nowakowska
Katarzyna Oliwa
lic. Martyna Pajewska 607-014-114 251025@stud.umk.pl
mgr inż. Milena Piętka milenapietka90@gmail.com
lic. Agnieszka Pilińska 251030@stud.umk.pl
dr Paweł Pomastowski 56-665-6062
56-665-6068
501725@doktorant.umk.pl
lic. Agata Przeperska 258888@stud.umk.pl
mgr Viorica Railean-Plugaru 56-665-6052
Martika Rączka
Agnieszka Rodzik
lic. Agnieszka Rodzik
Agnieszka Rogowska
Marcin Romanowski
Karolina Rutkowska 664-993-943
Marta Rydzyńska
Katarzyna Rzepecka
mgr Radosław Sadowski 56-665-6052
56-665-6056
rasad@doktorant.umk.pl
lic. Małgorzata Sarzyńska 258415@stud.umk.pl
lic. Krzysztof Schmeichel 251047@stud.umk.pl
Izabela Schodowska sklodowskaizabell@gmail.com
mgr Magdalena Skoczylas 502330@doktorant.umk.pl
Milena Słodowska
Mateusz Sugajski
lic. Jadwiga Szewczyk 256933@stud.umk.pl
mgr Albert Szparaga 272129@stud.umk.pl
lic. Monika Szypczyńska
mgr Justyna Walczak 501723@doktorant.umk.pl
lic. Patrycja Wierzbowska 513-828-540 pwierzbowskawp.pl@wp.pl
lic. Joanna Wierzchowska 782-406-021 Joanna.Wierzchowska@stud.umk.pl
lic. Artur Wiśniewski
lic. Mariusz Wróbel 505 764 499
dr Michał Złoch zloch@doktorant.umk.pl
Zespół: Studenci projektu GENOMIKA
▲ ▼ Telefon Email
Julia Berdychowska juliaberdychowska@gmail.com
mgr Paweł Błaszczyk 880-499-976 blaszczyk.pawel1@gmail.com
mgr Konrad Dełeńko
mgr Wojciech Glinkowski wglin@doktoran.umk.pl
mgr Malwina Hyjek 56-665-6079 mhyjek@doktorant.umk.pl
mgr Monika Kamińska 502218@doktorant.umk.pl
Anita Kowalczyk anittvisser@gmail.com
mgr inż. Milena Kulasek kulasek@doktorant.umk.pl
mgr Katarzyna Kurnik kurnik@doktorant.umk.pl
mgr Joanna Laskowska 501903@doktorant.umk.pl
lic. Justyna Mazur 266192@stud.umk.pl
mgr Magdalena Rudzka 56-665-6079
dr Monika Skorupa monika_skorupa@umk.pl
lic. Marcin Sych pucmistrz@wp.pl
lic. Patrycja Szczygielska patrycja.szczygielska@stud.umk.pl
mgr Piotr Szewczuk szewczuk.p@wp.pl
dr Sonia Szymańska soniasz@doktorant.umk.pl
mgr Dominika Thiem dominikaps@o2.pl
Zespół: Plastyczność i dynamika konektomu ludzkiego mózgu
▲ ▼ Telefon Email
lic. Kamil Bonna Kamil.Bonna@stud.umk.pl
mgr Karolina Finc 56-665-6029
56-665-6026
Karolina.Finc@umk.pl
Alex Lubiński 273113@stud.umk.pl
Bartosz Migała
Monika Muchlado monika.muchlado@gmail.com
dr Jaromir Patyk 56-665-6006
56-665-6026
Jaromir.Patyk@umk.pl
Bożena Pięta

Administracja i Pracownicy ICNT


▲ ▼ Telefon Email
dr Krzysztof Domagalski 56-665-6080krydom@umk.pl
mgr Zbyszko Bełkowski 56-665-6005zbelkowski@umk.pl
Magdalena Cedro 56-665-6049
Agnieszka Krajnik 56-665-6049
dr hab. Jerzy Łukaszewicz 56-665-6001
56-665-6004
56-611-4339
lukaszju@chem.umk.pl
dr Jaromir Patyk 56-665-6006
56-665-6026
Jaromir.Patyk@umk.pl
mgr Natalia Kaczyńska 56-665-6001nataliap@umk.pl
dr Ewelina Wilska 56-665-6002icnt@umk.pl
ewilska@umk.pl
mgr Aleksandra Wypych 56-665-6031
56-665-6026
amajer@doktorant.umk.pl
mgr Natalia Pawlaczyk Natalia.Pawlaczyk@umk.pl
dr Monika Lewandowska Monika.Lewandowska@umk.pl
mgr Karolina Finc 56-665-6029
56-665-6026
Karolina.Finc@umk.pl
mgr Łukasz Goraczewski Lukasz.Goraczewski@umk.pl
dr Jakub Piotrowski piotrowski_jak@umk.pl
lic. Jan Nikadon
Lidia Iżykowska
mgr Izabela Kannenberg 56-665-6001Izabela.Kannenberg@umk.pl
mgr Natalia Głowacka-Mendyka 56-665-6003Natalia.Glowacka@umk.pl