Kontaktul. Wileńska 4, 87-100 Toruń
e-mail: icnt@umk.pl

Nagrody dla róż grafenowych

Złoty medal oraz Nagrodę Specjalną otrzymał zespół naukowców z Wydziału Chemii UMK za wynalazek "Sposób otrzymywania trójwymiarowych róż grafenowych" podczas Międzynarodowych Targów ARCHIMEDES 2020. Na uroczystości w ICNT wyróżnienia wręczył przedstawiciel firmy INVENTOR, wyłącznego partnera Targów.

OFETRA PRACY: POST-DOC

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy na stanowisku post-doc w ramach realizacji projektu:

logo zamiast zdjęcia

OFERTY PRACY - Stypendysta/Doktorant (4 etaty)

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy dla Stypendysty/Doktoranta (4 etaty) w ramach realizacji projektów:

Nagrody Rektora dla pracowników naukowych

JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Tretyn przyznał nagrody pracownikom naukowym za osiągnięcia naukowe, artystyczne, organizacyjne oraz za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Rekrutacja dzieci na badania - z bonusem

Dr Małgorzata Gut, pracownik Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych UMK w Toruniu zaprasza do wzięcia udziału w badaniu dzieci w wieku 8-11 lat, przejawiające bardzo duże problemy w zakresie matematyki, będące jednocześnie w normie intelektualnej, czyli dzieci z ryzykiem dyskalkulii.

Przykładowe problemy, które mogą być sygnałem ryzyka dyskalkulii:
nieumiejętność szacowania liczby obiektów, błędy przy przeliczaniu obiektów, zaskakująco nieprawidłowe wyniki działań arytmetycznych (dodawanie, odejmowanie, mnożenie), długo utrzymujące się liczenie na palcach, nieskuteczne strategie rozwiązywania zadań lub nauki np. tabliczki mnożenia, trudności z liczeniem w pamięci lub porównywaniem liczb (większe/mniejsze).

Badania są całkowicie bezpłatne.

Dane do kontaktu:
e-mail: mathcoglab@umk.pl
tel. 606-413-958

List dr Małgorzaty Gut do Rodziców rekrutowanych dzieci

Szybka ścieżka – Koronawirusy

NCBR przeznacza 200 mln zł na walkę z koronawirusem

Konkurs „Badania na rynek”

Konkurs „Badania na rynek”  z pulą środków 750 mln zł. Termin naboru wniosków zostaje wydłużony do 12 maja

logo zamiast zdjęcia

Finansowanie kosztów publikacji open access

NAWA  - możliwość sfinansowania kosztów publikacji open access

UMK w elicie

Nasz Uniwersytet – jako jedna z 10 polskich uczelni - uzyskał status uczelni badawczej i staje przed historyczną szansą rozwoju.