Kontakt ul. Wileńska 4, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 665 6001
e-mail: icnt@umk.pl

Obierz kurs na języki

Zdjęcie zrobione znad głowy osoby uczącej się języka obcego. Na stole widać tablet z notatkami, obok otwarte zeszyty i zapisane kartki. Widać również rękę trzymającą długopis do tableta
Społeczność akademicka oraz osoby posiadające Kartę Absolwenta UMK mogą liczyć na kursy z rabatem fot. fot. Andrzej Romański

Trwają zapisy na kursy językowe prowadzone przez Uniwersyteckie Centrum Języków Obcych. Osoby, które zapiszą się na zajęcia do końca sierpnia, mogą liczyć na 10-procentową zniżkę. Na posiadaczy Karty Absolwenta UMK i osoby kontynuujące naukę tego samego języka czeka aż 20 procent rabatu.

Kursy prowadzone przez UCJO charakteryzują się wysoką jakością zajęć, atrakcyjnymi cenami i systemem ratalnym oraz nauką w dobrze wyposażonych salach dydaktycznych lub w zaciszu własnego mieszkania (kursy online).

W roku akademickim 2023/2024 Uniwersyteckie Centrum Języków Obcych zachęca do udziału w kursach konwersacyjnych z języka angielskiego, w tym także z native speakerem. Zainteresowani mogą zapisać się również na lekcje języka hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, norweskiego lub fińskiego, który swoim patronatem objął Honorowy Konsul Finlandii w Toruniu.

W ofercie znajdują się  także kurs przygotowujący do First Certificate in English na poziomie B2 oraz języka angielskiego prawniczego, który przygotowuje do certyfikatu TOLES Higher na poziomie B1/B2. Popularnością cieszą się również kursy języka niemieckiego i rosyjskiego.

Pracownicy administracji uniwersyteckiej mają szansę rozwinąć swoje kompetencje językowe podczas kursów języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, a dla doktorantów i pracowników naukowo-dydaktycznych UCJO przygotowało zajęcia języka angielskiego do celów akademickich.

Opłata uwzględniająca 10-procentowy rabat będzie obowiązywać do 31 sierpnia 2023 r. Zniżka przysługuje nowym uczestnikom kursów. Na 20 procent rabatu na kursy językowe mogą liczyć osoby kontynuujące naukę tego samego języka lub posiadacze Karty Absolwenta UMK. Oferta obowiązuje do końca sierpnia.

Więcej informacji na stronach internetowych: https://ucjo.umk.pl/kursy/kursy-doskonalace/ oraz https://www.facebook.com/SPNJO.UMK/. Informacji telefonicznych udziela sekretariat UCJO, tel. 56 611 42 12 lub 56 611 42 13.

pozostałe wiadomości